Anasayfa
Hakkımızda
İstasyonlarımız
Tasit Tanima Sistemi
Shell Club Smart Card
Akaryakit Fiyatları
İletişim
Başak Akaryakıt Sitesine Hoşgeldiniz
Yolculugunuzun ihtiyaç duydugunuz her anında Shell'e güvenebilirsiniz. Yüksek kaliteli akaryakıt ürünleri, seçkin hizmeti ve ayrıcalıklı kampanyaları ile Shell her zaman yanınızda.

Egitimli personelimiz aracınıza en uygun yakıtı güvenli bir şekilde ikmal ederken sizler de istasyonlarımızın zengin marketlerinden yapacağiniz alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.
 
İstasyonumuzdan 7/24 canli yayin ...
 
Akaryakıt Pompa Fiyatları
 
Shell Club Smart Card
Shell Club Smart Card, Türkiye'de ilk kez Shell tarafindan baslatilan ve müsterilere Shell istasyonlarindan yaptiklari akaryakit ve Shell AutoGas alimlarinda puanlar kazandiran üyelik ve puan kartidir.

Programa dahil Shell istasyonlarindan temin edebileceginiz ''Basvuru Formu''nu eksiksiz olarak doldurup istasyona teslim ettikten sonra Club Smart Card'inizi aninda alip puan kazanmaya baslayabilirsiniz.

Shell Club Smart Card manyetik bir karttir. Kart numarasi ve kartin arkasindaki imza kart sahibini tanimlar. Bu kartlar (kart fiziki bir zarar görmedigi takdirde) ömür boyu geçerlidir. Ancak; üç sene boyunca hiç kullanilmamis olan kartlar geçerliliklerini kaybederler. Her kart sahibinin dört haneli bir sifresi vardir. Bu sifre, basvuru formunda doldurmus oldugunuz dogum tarihi bilgisinin gün ve ay kismidir (gg/aa).

Shell Club Smart Card, sizlere Türkiye ve dünyanin en kaliteli, en çok tercih edilen markalarini sunuyor. Hepsi birbirinden degerli bu ürün listesi, farkli beklentilere karsilik verecek sekilde özenle hazirlandi.

Geldikçe kazanin hep kazanin!
 
 
Hosted by DoraHost